ОПЛАТА КАРТКОЮ
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ НА IZI

РЕЄСТРАЦІЯ, ДОДАВАННЯ ТА ДЕАКТИВАЦІЯ
ОГОЛОШЕНЬ І УМОВИ ПОДАЧІ

ПИТАННЯ
ТА ВІDПОВІДІ
D
Чому я буду платити 7% за послуги IZI?
Щоб не ризикувати своїми грошима і не купувати «кота в мішку». Продавець отримає гроші лише тоді, коли ви заберете замовлення. Тепер не потрібно скидати завдаток на невідомі рахунки. Ваша покупка під захистом. Все просто і безпечно.
Коли я буду платити 7% за послуги IZI?
Оплата за послуги izi.ua буде стягуватися з продавця тільки тоді, коли покупець оплатив товар, забрав його з пошти, і продавцеві, при цьому, на картку зарахувалась оплата за товар.

Вартість послуги izi.ua становить 7% від вартості товару, але не менше 3 грн і не більше 500 грн.

Наприклад, продавець продав товар за 2000 грн, йому на карту зарахують 2000 грн, а потім другий транзакцією IZI.ua буде ініційована оплата за надані послуги izi.ua в розмірі 140 грн (7% від вартості проданого товару).
Чому саме 7%? Чи не 2%, 3% або 5%
В середньому, успішна операція нам обходиться в 7% від вартості товару. Отриманий прибуток ми плануємо вкладати в розвиток проекту, щоб ще швидше продавати ваші товари та послуги.
Чому з моєї картки знімаються гроші після продажу на IZI? Ви зберігаєте мої дані?
Банк-партнер і сайт izi.ua, що відповідає вимогам стандарту безпеки PCI DSS, гарантують збереження ваших грошей і платіжних даних. Обробка персональних даних на izi.ua регулюється Політикою конфіденційності https://izi.ua/uk/page/privacy-policy.

Згідно з Угодою-оферти при підтвердженні замовлення, шляхом натискання кнопки «Підтвердити», ви даєте згоду на оплату за надання послуги izi.ua в розмірі 7% від вартості товару. Оплата буде стягуватися з вашої картки, дані якої зазначені в вашому особистому кабінеті, другою транзакцією після зарахування оплати за замовлення. Наприклад, ви продали товар за 2000 грн, вам на рахунок зарахувалась ця сума, а потім другою транзакцією IZI.ua буде ініційована оплата за послуги IZI в розмірі 140 грн.
Якщо я буду використовувати кредитні гроші, як знімається оплата за послуги IZI?
Ви можете розрахуватися за товари та послуги на IZI кредитними грошима. Пам'ятайте, в цьому випадку банк-емітент вашої картки може списати додаткову комісію за користування кредитними коштами. Будь ласка, враховуйте це :)
Ви будете просувати мої оголошення на сайті за рахунок оплати 7%?
Ні. Послуги ТОП і VIP оплачуються окремо за бажанням продавця.
Що буде з оголошеннями, які я додав раніше?
З усіх оголошень, навіть доданих до зміни правил продажу на сайті izi.ua, після їх продажу потрібно буде заплатити 7% від вартості товару за послуги izi.ua.